• Strech rolka 1,5 kg

  W genialnej cenie 12,10 zł

  Kup teraz
 • 1,42 zł za sztukę taśmy

  Skorzystaj z naszej propozycji

  Kup teraz
 • PROMOCJA BĄBLI 1,0m

  CENA 65,97 zł za 100mb

  Kup teraz
 • FOLIA MINI RAP

  3,42 za 10cm stretch

  Kup teraz

Sprawdź przesyłkę

Monitorowanie przesyłki
umożliwi Ci weryfikację, gdzie
obecnie znajduje się Twój towar.

Czytaj więcej

Nasz asortyment

Wszelkie Twoje potrzeby
związane z procesem pakowania
zostaną zaspokojone w naszym sklepie.

Czytaj więcej

Masz pytanie? Zadzwoń!

Nasi konsultanci są
do Twojej dyspozycji.

+48 535 555 131

Czytaj więcej

Folia bąbelkowa

Sprawdzi się zarówno w trakcie przygotowywania mebli oraz drobnych rzeczy osobistych do przewozu w trakcie przeprowadzki, zabezpieczenia podatnych na uszkodzenia podczas transportu artykułów, jak również efektywnego zapakowania sprzętów elektronicznych, zestawów porcelanowych, szklanych lub też innych produktów, wymagających szczególnej ochrony przed ewentualnymi wstrząsami lub uderzeniami.

Produktom zapakowanym w folię bąbelkową nic nie grozi! Jest to opakowanie doskonałe, które pozwoli na przewiezienie nawet najbardziej delikatnych przedmiotów – kieliszków, bombek na choinkę i wielu innych, które przy delikatnym uderzeniu rozpadają się albo niszczą.

Dzięki swojej funkcjonalności folia bąbelkowa wkradła się na stałe do wielu gałęzi przemysłu. Ogromnym uznaniem i stale rosnącym ze strony inwestorów zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości.

Ponadto – jej zastosowanie nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń pakujących, które pozwoliłyby efektywnie i sprawnie zaaplikować folię bąbelkową.

Dzięki niej wstrząsy i uderzenia, które mają miejsce się podczas każdego transportu, nie są żadnym zagrożeniem, ponieważ folia bąbelkowa posiada bardzo korzystny współczynnik odporności na rozdarcie i jest niezwykle wytrzymała.

Doskonała amortyzacja

Doskonała amortyzacjaDoskonała amortyzacjaNajistotniejszą zaletą i atutem, dzięki któremu oferowane przez nas zabezpieczenia okazują się tak skutecznym rozwiązaniem, jest ich pęcherzykowa struktura. Standardowe materiały – np. artykuły stretch – stanowią skuteczne zabezpieczenie przede wszystkim przed czynnikami mechanicznymi, takimi jak zarysowania, czy uderzenia wskutek których powstać mogą np. wgniecenia. Nie są one jednak w stanie stanowić trwałego zabezpieczenia artykułów przed wstrząsami, które bardzo często towarzyszą dystrybucji towarów. Właśnie temu służy folia bąbelkowa, nazywana również pęcherzykową. Jest ona na tyle trwała, aby nawet ostre krawędzie kartonowych opakowań nie były w stanie jej przebić, ale również na tyle elastyczna, aby mogła stanowić doskonałe uzupełnienie kartonu, wypełniające wolną przestrzeń oraz stanowiące skuteczną warstwę amortyzacyjną.

Co zyskujesz?

Decydując się na zabezpieczenie produktów folią bąbelkową możesz liczyć na skuteczną ochronę przed:

 • wilgocią,
 • wstrząsami oraz innymi czynnikami mechanicznymi,
 • zanieczyszczeniami.

Istotnym atutem, docenianym przez naszych Klientów jest również atrakcyjna cena prezentowanego produktu. Dzięki niej możliwe będzie zoptymalizowanie kosztów zabezpieczenia towarów na czas transportu lub przesyłki.Panel Klienta

Kontakt

IMPERIUM RA Rafał Babijczuk

ul. Czysta 12
34-325 Łodygowice
woj. śląskie
tel. 535 555 131
email. biuro@folie-ra.pl
NIP 5491948684

Oferta specjalna