• Strech rolka 1,5 kg

  W genialnej cenie 12,10 zł

  Kup teraz
 • 1,42 zł za sztukę taśmy

  Skorzystaj z naszej propozycji

  Kup teraz
 • PROMOCJA BĄBLI 1,0m

  CENA 65,97 zł za 100mb

  Kup teraz
 • FOLIA MINI RAP

  3,42 za 10cm stretch

  Kup teraz

Sprawdź przesyłkę

Monitorowanie przesyłki
umożliwi Ci weryfikację, gdzie
obecnie znajduje się Twój towar.

Czytaj więcej

Nasz asortyment

Wszelkie Twoje potrzeby
związane z procesem pakowania
zostaną zaspokojone w naszym sklepie.

Czytaj więcej

Masz pytanie? Zadzwoń!

Nasi konsultanci są
do Twojej dyspozycji.

+48 535 555 131

Czytaj więcej

Taśmy pakowe

Sprawdzają się zarówno w każdym gospodarstwie domowym, jak również w codziennej pracy licznych przedsiębiorstw – handlowych, przemysłowych, transportowych (w tym także oferujących pomoc przy przeprowadzkach) i kurierskich. Taśmy pakowne, które Państwu proponujemy, są prostym i sprawdzonym rozwiązaniem, które pomaga w przygotowywaniu wysyłek czy też zabezpieczeniu towaru na czas dłuższego przechowywania lub transportu.





Ze względu na szeroki zakres zastosowania prezentowanych artykułów, zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty wszystkie, dostępne na rynku rodzaje taśm pakownych. Pragniemy jednak zaznaczyć, że niezależnie od tego, po który typ ostatecznie Państwo sięgnięcie – wszystkie charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz odpornością na potencjalne uszkodzenia mechaniczne (przetarcia, zerwania etc.). Kolejnym istotnym i docenianym przez naszych Klientów atutem jest bardzo trwały klej, dzięki któremu zamknięcie i zabezpieczenie pakunku za pomocą naszej taśmy pakownej ma charakter trwały.



Rodzaje dostępnych taśm

W rozbudowanej ofercie taśm pakownych znajdą Państwo ich najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane przez Klientów rodzaje. Różnią się one między sobą przede wszystkim specyfikacją techniczną. Aktualnie jesteśmy w stanie polecić Państwu przede wszystkim:
 • modele akrylowe, które są najkorzystniejszym, pod względem kosztów, wariantem; doskonale sprawdzają się w trakcie zabezpieczania opakowań kartonowych oraz foliowych; ich stosowanie zaleca się w przypadku mniej wymagających materiałów;
 • modele hot-melt, które wzbogacone zostały specjalnym klejem na bazie kauczuku syntetycznego, wyróżniającym się bardzo wysoką wytrzymałością oraz doskonałą przyczepnością; zastosowanie tego rodzaju produktu zaleca się w przypadku zabezpieczania przede wszystkim pudełek kartonowych, wymagających hermetycznego i trwałego zamknięcia (w szczególności na czas transportu);
 • modele solwentowe, które podobnie jak hot-melt, wzbogacone zostały klejem na bazie kauczuku – w tym przypadku wykorzystany jednak został kauczuk naturalny; dzięki doskonale opracowanej technologii produkcyjnej typ solwentowy charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością; z tego też względu zaleca się jego stosowanie w trakcie zabezpieczania opakowań produktów przechowywanych w magazynach, składowniach, chłodniach bądź też przygotowywanych do transportu.


Panel Klienta

Kontakt

IMPERIUM RA Rafał Babijczuk

ul. Czysta 12
34-325 Łodygowice
woj. śląskie
tel. 535 555 131
email. biuro@folie-ra.pl
NIP 5491948684

Oferta specjalna