• Strech rolka 1,5 kg

  W genialnej cenie 12,10 zł

  Kup teraz
 • 1,42 zł za sztukę taśmy

  Skorzystaj z naszej propozycji

  Kup teraz
 • PROMOCJA BĄBLI 1,0m

  CENA 65,97 zł za 100mb

  Kup teraz
 • FOLIA MINI RAP

  3,42 za 10cm stretch

  Kup teraz

Sprawdź przesyłkę

Monitorowanie przesyłki
umożliwi Ci weryfikację, gdzie
obecnie znajduje się Twój towar.

Czytaj więcej

Nasz asortyment

Wszelkie Twoje potrzeby
związane z procesem pakowania
zostaną zaspokojone w naszym sklepie.

Czytaj więcej

Masz pytanie? Zadzwoń!

Nasi konsultanci są
do Twojej dyspozycji.

+48 535 555 131

Czytaj więcej

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego www.folie-ra.com.pl


Niniejszy Regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług przez firmę IMPERIUM RA RAFAŁ BABIJCZUK, mającą swą siedzibę przy ul. Czystej 12 w Łodygowicach, zwaną dalej Sprzedającym.


Świadczone usługi dotyczą sprzedaży artykułów opakowaniowych. Sprzedaż odbywa się w formie umowy zawieranej na odległość za pośrednictwem Internetu.


Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia przez Kupującego na stronach WWW Sprzedającego.


Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.


Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne; podanie kontaktowego adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozwiązania ewentualnych zastrzeżeń dotyczących zamówienia.


Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić zamówienie u Kupującego drogą internetową lub telefoniczną. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (niedziele i święta).


W chwili złożenia zamówienia niektóre z oferowanych produktów mogą być niedostępne, o czym Kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez pracownika sklepu www.folie-ra.com.pl. Kupującemu przysługuje w takiej sytuacji możliwość anulowania zamówienia w ciągu 1 godziny od jego złożenia.


Sprzedający w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia, lub w ciągu 21 dni w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, wysyła przesyłkę zgodną z zamówieniem.


Przesyłka dostarczana jest do Kupującego za pośrednictwem ustalonego indywidualnie spedytora. Termin dostawy do 48 godzin; jeżeli termin dostawy wypada w dni uznawane za wolne od pracy (niedziele i święta) może on zostać odpowiednio wydłużony.


Kupujący ma do wyboru poniższe możliwości wysyłki:

 • KURIER DPD PACZKA DO 30KG (płatność przelewem lub on-line) 19zł
 • KURIER DPD PACZKA DO 30KG (pobranie – płatność przy odbiorze) 24zł
 • KURIER WG WAGI ZAMÓWIENIA (płatność przelewem lub on-line):
  • 31-200 kg 165zł
  • 201-400 kg 179zł
  • 401-600 kg 185zł
  • 601-1000 kg 197zł

Do form płatności w sklepie internetowym www.folie-ra.com.pl należą:

 • przedpłata na nasze konto bankowe przed wysyłką towaru
 • płatność przy odbiorze towaru płatna kurierowi (za pobraniem) DOTYCZY TYLKO PRZESYŁEK DO 30KG.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.


Wyjątek mogą stanowić stali klienci, z którymi długotrwała współpraca pozwoli na zaufanie i ustalenie indywidualnych warunków płatności.


Ceny towarów znajdujące się na witrynie WWW Sprzedającego wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT; Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany ceny oraz towaru, ale z jednoczesnym powiadomieniem o tym Kupującego w sytuacji potwierdzonego już zamówienia.


Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura lub paragon.


Wygląd rzeczywisty oferowanych urządzeń może odbiegać w niewielkim stopniu od ich wizerunków na fotografiach zamieszczonych w serwisie.


Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U.z 2000r Nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu - wszelkie zarysowania, odbarwienia, naruszenia plomb gwarancyjnych, śrub, czy tym podobne uszkodzenia mechaniczne, których wystąpienie mogłoby sugerować niewłaściwą eksploatację spowodują nie uznanie roszczenia). Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym. Towar musi być zwrócony w stanie nienaruszonym (oryginalne opakowanie i folie zabezpieczające) na koszt Kupującego. Folia docinana na określony przez klienta wymiar nie może być zwracana.


Ewentualne reklamacje dot. zakupionego towaru mogą być składane przez Kupującego za pośrednictwem strony internetowej Sprzedającego, lub ewentualnie pod numerem telefonu lub adresem e-mail udostępnionym na stronie Dane firmy po wcześniejszym skontaktowaniu się ze Sprzedającym.


Informacje na stronach nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminem stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.

Panel Klienta

Kontakt

IMPERIUM RA Rafał Babijczuk

ul. Czysta 12
34-325 Łodygowice
woj. śląskie
tel. 535 555 131
email. biuro@folie-ra.pl
NIP 5491948684

Oferta specjalna