• Strech rolka 1,5 kg

  W genialnej cenie 12,10 zł

  Kup teraz
 • 1,42 zł za sztukę taśmy

  Skorzystaj z naszej propozycji

  Kup teraz
 • PROMOCJA BĄBLI 1,0m

  CENA 65,97 zł za 100mb

  Kup teraz
 • FOLIA MINI RAP

  3,42 za 10cm stretch

  Kup teraz

Sprawdź przesyłkę

Monitorowanie przesyłki
umożliwi Ci weryfikację, gdzie
obecnie znajduje się Twój towar.

Czytaj więcej

Nasz asortyment

Wszelkie Twoje potrzeby
związane z procesem pakowania
zostaną zaspokojone w naszym sklepie.

Czytaj więcej

Masz pytanie? Zadzwoń!

Nasi konsultanci są
do Twojej dyspozycji.

+48 535 555 131

Czytaj więcej

Taśma z nadrukiem

Wyjątkowo atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych artykułów zabezpieczających jest oferowana przez nas taśma z nadrukiem. Oprócz tego, że spełnia one wszystkie kryteria standardowych produktów z klejem akrylowym oraz przygotowanym na bazie kauczuku (syntetycznego i naturalnego), to wyróżnia się bardzo ciekawą szatą graficzną – przygotowaną na indywidualne zamówienie.


Jest więc doskonałym sposobem na wzbogacenie przeciętnego opakowania bardzo wyrazistym akcentem graficznym nawiązującym do prowadzonej przez Państwa działalności. Taśma z nadrukiem sprawdza się także w trakcie przygotowywania opakowań promocyjnych, zawierających artykuły dodatkowe, dołączone do zestawu, które należy odpowiednio przymocować. Użycie proponowanych przez nas produktów pozwoli Państwu ograniczyć do minimum koszty przygotowania takich opakowań, jak również zadbać o wyjątkowo atrakcyjną prezentację oferty.


Trwałość i elegancja

Przygotowując taśmę z nadrukiem, zgodnie z indywidualnym zamówieniem złożonym przez Klienta, zawsze dbamy o dokładną realizację usługi oraz przygotowanie produktu, który będzie się wyróżniał nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również trwałością. Dzięki starannie opracowanej technologii produkcyjnej jesteśmy w stanie nanieść przygotowany wraz z Państwem projekt graficzny na całej długośmy taśmy. Zapewniamy również, że nadruk będzie trwały – odporny na różnego rodzaju przetarcia, wytarcia, przebarwienia, kruszenie farby lub jej blaknięcie pod wpływem promieni UV. Zewnętrzna strona oferowanej przez nas taśmy z nadrukiem zawsze pozostaje błyszcząca, dodając tym samym artykułowi wyjątkowej elegancji oraz wyrazistości. W ten sposób zarówno naniesione na jego powierzchnię logo, hasło reklamowe lub też informacja transportowa prezentuje się w sposób bardzo estetyczny. Warto też podkreślić odporność względem potencjalnie niekorzystnych czynników atmosferycznych, które obok tych mechanicznych stanowią największe zagrożenie dla estetyki i trwałości proponowanych przez nas rozwiązań.


Personalizacja przesyłki

Taśmy z nadrukiem to przede wszystkim propozycje dla przedsiębiorców – zarówno właścicieli firm transportowych i kurierskich, jak i firm produkcyjnych, przygotowujących swoje artykuły do wprowadzenia na rynek. Wykorzystanie oferowanych przez nas produktów, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań oraz wzbogaconych niepowtarzalnym projektem graficznym, pozwoli na wyróżnienie Państwa opakowań na tle konkurencji. To również sposób na systematyczne i skuteczne działania wizerunkowe – stała troska o identyfikację marki oraz jej rozpoznawalność w oczach odbiorców. Zachęcamy więc do tego, by postawić na rozwiązania nieszablonowe, podkreślające to, co dla Państwa działalności jest najistotniejsze i najbardziej doceniane przez konsumentów.

Dbając nie tylko o walory estetyczne, ale również o pełne dopasowanie rodzaju taśmy z nadrukiem do Państwa oczekiwań, zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty wszystkie standardowe rodzaje tego artykułu. Nasi Klienci mogą więc zdecydować się na wybór:

 • modeli akrylowych,
 • modeli hot-melt,
 • modeli solvent.


Panel Klienta

Kontakt

IMPERIUM RA Rafał Babijczuk

ul. Czysta 12
34-325 Łodygowice
woj. śląskie
tel. 535 555 131
email. biuro@folie-ra.pl
NIP 5491948684

Oferta specjalna